SZKOLENIA ESG

Odpowiadamy na potrzeby szkoleniowe z zakresu ESG, odpowiedzialnego zarządzania i CSR. Dostarczamy ekspercką wiedzę i dzielimy się doświadczeniem.

W naszej ofercie znaleźć można szkolenia dla osób na różnym etapie zaawansowania, jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu ESG i CSR. Odpowiadając na Państwa zróżnicowane potrzeby proponujemy zarówno możliwość skorzystania z kompleksowego cyklu szkoleń, jakim jest Akademia ESG, jak również z licznych szkoleń pojedynczych, poświęconych wybranym tematom.

 

Czym jest Akademia ESG?

Akademia ESG to cyk zaawansowanych, praktycznych szkoleń. Skonstruowaliśmy je w taki sposób, aby  osoba kończąca Akademię miała kompleksową wiedzę z zakresu ESG, czyli środowiska, społecznej odpowiedzialności  oraz aby wiedziała, jak tę wiedzę efektywnie wykorzystać w swojej firmie.

Szkolenia odbywające się w ramach Akademii ESG:

 

Obecnie wszystkie szkolenia odbywają się w trybie online.

W przypadku zainteresowania jedynie częścią programu, istnieje możliwość udziału tylko w wybranym szkoleniu/szkoleniach. Szczegółowe informacje na temat Akademii ESG można znaleźć pod tym adresem.

 

Kalendarium wszystkich szkoleń znaleźć można na stronie Akademii ESG.

 

Rabaty i zniżki

 

Osobom, które jednorazowo wykupią więcej niż 2 szkolenia oferujemy zniżki i rabaty:

  • 15% rabatu przy zapisie na minimum 3 szkolenia

  • 25% rabatu przy zapisie na minimum 5 szkoleń

  • 5% dodatkowej zniżki na udział dla każdego uczestnika przy zgłoszeniu 2 lub więcej osób z jednej firmy na to samo szkolenie