13 kwietnia 2018

Go Responsible na 7. Targach CSR

Udział w 7. Targach CSR był dla nas inspirującym doświadczeniem. Za nami wiele ciekawych rozmów i spotkań. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Jak podsumował Przemysław Oczyp, Prezes Go Responsible: – To była dla nas niepowtarzalna okazja spotkać się zarówno z naszymi obecnymi klientami, jak i wszystkim potencjalnymi partnerami do współpracy. Przedstawiliśmy całe spektrum naszych działań i innowacyjnych rozwiązań, które udaje nam się wdrażać. Doceniam możliwość zaprezentowania naszej oferty i przedstawienia różnorodnych możliwości współpracy z Go Responsible.

Na naszym stoisku obecni byli eksperci Go Responsible i TAILORS Group oraz gościnnie z Concret Consulting.

Przemysław Oczyp przedstawiał ideę raportowania zintegrowanego oraz przybliżał zagadnienie platform CSR online. Dużo osób zainteresowanych było nowymi trendami związanymi z raportowaniem oraz tym, jak najlepiej przygotować firmę do procesu raportowania danych niefinansowych.

Łukasz Chojecki z TAILORS Group wprowadzał naszych gości w szczegóły związane z opracowywaniem multimedialnych raportów CSR i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w komunikacji z interesariuszami.

Piotr Wójcik oraz Krzysztof Zaborowski z Concret Consulting opowiadali o narzędziu do raportowania SMART CSR.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które chciałby się z nami spotkać i porozmawiać o możliwej współpracy.