O NAS

Wspieramy firmy, które chcą podążać ścieżką zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności oraz innowacji.

Doradzamy w kwestii strategii i komunikacji ESG oraz CSR, pomagamy w procesie raportowania, dostarczamy wiedzę w postaci szkoleń i analiz, tworzymy publikacje, wspieramy w organizacji dialogu z interesariuszami, wolontariatu pracowniczego oraz zrównoważonych wydarzeń. Współpracowaliśmy z największymi firmami z różnych sektorów gospodarki, m.in. energetycznego, finansowego, motoryzacyjnego i medialnego.

Spółkę Go Responsible współtworzy TAILORS Group. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy oraz kompetencji tworzymy zespół kompleksowo wspierający klientów – od pomysłu, przez jego realizację aż po komunikację. Naszą siłą jest różnorodność doświadczeń. W projekty zaangażowani są eksperci z zakresu CSR i ESG, specjaliści z dziedziny relacji inwestorskich oraz graficy, programiści, producenci filmowi. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Znamy i rozwijamy najlepsze praktyki w zakresie CSR i komunikacji z otoczeniem. Gwarantujemy zgodność z międzynarodowymi wytycznymi i standardami, m.in. GRI, ISO 26000, UNGC, IIRC.

Zaufali nam m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, BNP Paribas Bank Polska, Budimex, Credit Agricole, ENEA, InPost, Kompania Piwowarska, Lafarge, Lidl, LOTOS, mBank, Onet, Orbis, Orlen, Polenergia, Polpharma, Polska Spółka Gazownictwa, Solaris, Sitech, TAURON, T-Mobile czy Związek Firm Public Relations.

Jesteśmy pasjonatami odpowiedzialnego biznesu