9 marca 2017

Go Responsible i TAILORS Group łączą siły

Firma doradcza Go Responsible i TAILORS Group utworzyły Go Responsible Sp. z o.o., która świadczy usługi doradcze oraz realizuje kompleksowe działania w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), komunikacji i rozwiązań digitalowych.

Zespoły TAILORS Group i Go Responsible to łącznie 20 doświadczonych konsultantów zajmujących się komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi, digital, CSR i public affairs. Powstała spółka charakteryzująca się unikatowym na rynku zestawem kompetencji doradczych, komunikacyjnych i technologicznych. Go Responsible Sp. z o.o. oferuje konsulting oraz realizuje kompleksowe działania w obszarze komunikacji korporacyjnej, finansowej i społecznej odpowiedzialności. Świadczy także usługi związane z tworzeniem rozwiązań interaktywnych i digitalowych oraz tradycyjnych publikacji.

 

 

Oferta Go Responsible Sp. z o.o. obejmuje m.in. media relations, komunikację korporacyjną, wewnętrzną oraz w mediach społecznościowych, strategiczne doradztwo i szkolenia w zakresie CSR, dialog z interesariuszami, raportowanie działań społecznych, tworzenie contentu i platform komunikacji online oraz publikacji drukowanych. Firma organizuje także spotkania zgodne ze standardami zrównoważonych wydarzeń.

Połączenie sił z TAILORS Group, umożliwiło Go Responsible stworzenie kompleksowej oferty działań w zakresie komunikacji, CSR i digitalu. Ta wyjątkowa kompozycja kompetencji wyróżnia nas na rynku. Dla naszych klientów stanowi natomiast gwarancję, że sprostają nowym wyzwaniom, przed którymi stale stają współczesne organizacje – mówi Przemysław Oczyp, Prezes Go Responsible.

Nasze zaangażowanie w projekt Go Responsible jest kolejnym krokiem w kierunku budowy silnej grupy zajmującej się szeroko rozumianą komunikacją, pozwalającą na kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw i instytucji. Go Responsible to silny zespół, rozpoznawalny i uznany na rynku. Jednocześnie nieustannie budujemy kompetencje w ramach naszej agencji. Niedawno wzmocniliśmy nasz zespół ekspertami z obszaru komunikacji korporacyjnej i public affairs – komentuje Łukasz Wójcik, Partner w TAILORS Group.

Go Responsible zaufali dotąd m.in. TESCO Polska, Sitech i JET Line.

Powstanie Go Responsible Sp. z o.o. nie wiąże się z reorganizacją w spółce TAILORS Group, która działa na rynku bez zmian i pod dotychczasową nazwą. Dodatkowe informacje o firmie: www.tailorsgroup.pl

Kontakt dla mediów:
Małgorzata Skoczylas-Kouyoumdjian
Go Responsible
malgorzata@goresponsible.pl
Tel. 609 73 73 01

Konrad Nafalski
TAILORS Group
knafalski@tailorsgroup.pl
Tel. 501 779 142