27 marca 2017

Przemysław Oczyp panelistą forum gospodarczego Welconomy

W dniach 13-14 marca 2017 r. w Toruniu odbyło się forum gospodarcze Welconomy. Jednym z jego prelegentów był Przemysław Oczyp, Prezes Go Responsible.

Przemysław Oczyp wziął udział w panelu „Jak przyciągnąć dwa światy?”, poświęconym korzyściom z partnerstwa w obszarze biznesu i ekonomii społecznej. Forum Welconomy to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce. Podczas konferencji dyskutowano m.in. o problemach gospodarki światowej w obliczu zmian w UE, społecznej odpowiedzialności biznesu i przyszłości szkolnictwa wyższego w naszym kraju.

Moderatorką dyskusji była dr Marta Karwacka, ekspertka Forum Odpowiedzialnego Biznesu i wykładowczyni Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz WSB w Toruniu. Ponadto w panelu udział wzięli: Marta Olszewska, Dyrektorka Biura Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, dr Krzysztof Matela, Wiceprezes BCC, Kanclerz Loży Bydgoskiej, Wacław Szramowski, Prezes Spółdzielni „Perspektywa” oraz Prezes Fundacji „Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych”.

XXIV edycję wydarzenia zorganizowało Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.