10 kwietnia 2017

Nowe technologie w komunikacji, PR i CSR

Go Responsible zaprasza na CSR Business Brunch „Nowe technologie w komunikacji, PR i CSR”.

CSR Business Brunch to późne śniadanie biznesowe, spożywane w swobodnej atmosferze, obfitujące w inspiracje i networking.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o roli innowacyjnych metod i nowych technologii w efektywnym docieraniu do odbiorców oraz o globalnych i lokalnych trendach w komunikacji CSR i raportowaniu. Na zakończenie zapraszamy do dyskusji z prelegentami, w ramach której omówimy wyzwania, jakie stoją przed firmami w kontekście nowoczesnej komunikacji i społecznej odpowiedzialności biznesu.

UWAGA: wydarzenie jest adresowane wyłącznie do przedstawicielek i przedstawicieli sektora komercyjnego, odpowiedzialnych za zadania z zakresu PR, marketingu i CSR.

Data: 27.04.2017

Godzina: 10:00-12:00

Miejsce: Kawiarnia Wolna Przestrzeń, ul. Michała Paca 40, Warszawa

Program spotkania:

  • Nowe technologie w służbie komunikacjiŁukasz Chojecki, TAILORS Group
  • Wyzwania i szanse dla biznesuEwa Solarz, Go Responsible
  • Trendy w komunikacji CSR i raportowaniuPrzemysław Oczyp, Go Responsible
  • Ćwiczenie networkingowe z udziałem uczestników

Udział w CSR Business Brunch jest bezpłatny. Zapisy prosimy kierować na adres michal.sobczyk@goresponsible.pl do 25 kwietnia. Udział w spotkaniu jest możliwy jedynie po zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów.

Partner spotkania:
TAILORS Group

Patronat medialny:
As Biznesu
odpowiedzialnybiznes.pl
kampaniespoleczne.pl

* * *

Wydarzenie na Facebooku

Spotkanie odbywa się w Centrum Społecznym PACA, prowadzonym przez Fundację Rodzinna i Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Centrum jest dofinansowane ze środków Urzędu Miasta st. Warszawy.