9 listopada 2021

Oferta pracy: Konsultant/ Konsultantka ESG

Do naszego zespołu specjalizującego się w raportowaniu niefinansowym, budowaniu strategii ESG oraz szkoleniach w tym zakresie poszukujemy Konsultanta/Konsultantki ESG.

Termin przesyłania zgłoszeń: 17.11.2021

Oferujemy:

  • Realizowanie projektów doradczych związanych z czynnikami ESG, CSR, Celami Zrównoważonego Rozwoju, współprowadzenie szkoleń dla największych firm w Polsce
  • Pracę w zgranym i różnorodnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczny wymiar etatu
  • Możliwość pracy zdalnej nie tylko podczas pandemii
  • Przyjazne podejście do pracowników, którzy są rodzicami
  • Dużą samodzielność projektową
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wartości dodanej wniesionej do zespołu
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz 2-3 letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu CSR, zrównoważonego rozwoju
  • Jesteś odpowiedzialna/y i samodzielna/y w realizacji swoich zadań
  • Masz łatwość w komunikacji słownej i pisemnej
  • Masz lekkość pisania tekstów m.in.: notki prasowe, artykuły, raporty
  • Wiesz, czym jest Global Reporting Initiative
  • Lubisz pracować dla różnorodnych klientów (firmy z różnych branż, różnej wielkości)
  • Koordynacja projektów to dla Ciebie bułka z masłem
  • Dobra atmosfera w pracy jest dla Ciebie ważna
  • Doświadczenie w doradztwie CSR będzie Twoim wyjątkowym atutem
  • Mile widziane zainteresowanie kwestiami ochrony klimatu oraz znajomość metodyk i standardów:  TCFD, GHG Protocol, CDP

Twoje przyszłe zadania to między innymi:

  • Wsparcie klientów w procesie raportowania niefinansowego (w oparciu o GRI Standards i standard raportowania zintegrowanego <IR>), w dialogach z interesariuszami, w tworzeniu strategii CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju
  • Organizowanie i współprowadzenie szkoleń dotyczących czynników ESG
  • Organizowanie i prowadzenie sesji dialogowych (obecnie w formule on-line)

Zgłoszenia – życiorys wraz z krótkim listem motywacyjnym – prosimy kierować na adres Kontakt@goresponsible.pl .

Rekrutację zamykamy po znalezieniu odpowiedniego kandydata, najpóźniej 30.11.2021 roku.